Śledź nas
Jak Grać?

Bob i Pingwiny

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Bob i Pingwiny"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Bob i Pingwiny"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Bob i PingwinyChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Bob i Pingwiny

Opis:

Złośliwe pingwiny porwały Księżycową Księżniczkę i Bob, niedźwiedź polarny postanawia uratować tajemniczą piękność. Udaje się więc na Biegun Południowy i wdaje w potyczki z pingwinami, bo Bob bardzo chce zostać bohaterem! Przeskakuj po krach lub po chmurkach, aby unieść się wyżej w powietrze, łap prezenciki, aby skoczyć extra-wysoko i zbieraj monety, aby za nie kupić 'upgradesy'. Uważaj, aby nie zostać trafionym przez skaczące pingwiny: wskakuj na nie, aby je wyłączyć z gry, a samemu skoczyć jeszcze wyżej. Uważaj na spadające rakiety, te są śmiertelne! Również z tego samego powodu musisz omijać chmury burzowe. Masz do złapania różne ciekawe 'power-upsy': serduszko da Ci dodatkowe życie, dzwoneczek da dodatkową szybkość, magnes przyciąga monety, kryształ lodu wypełnia belkę szybkości, a tarcza obroni Cię przed wrogami i burzowymi chmurami. Powodzenia!

Sterowanie:

Kliknij na W, strzałkę w górę lub lewy przycisk myszki, aby skoczyć. Poruszanie się odbywa się za pomocą A/D, strzałek w lewo/prawo lub za pomoca myszki.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij