Śledź nas
Jak Grać?

Castle Restaurant

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Castle Restaurant"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Castle Restaurant"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Castle RestaurantChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Castle Restaurant

Opis:

Czy Tobie również sprawiło wiele przyjemności w granie w naszą grę 'Hotel Castle'? W niej Manuela i Melvin kupili stary zamek, który wyremontowali i stworzyli piękny hotel. Kiedy hotel zaczął przynosić zyski dobudowali również resort wellness, który również okazał się wielkim sukcesem. Manuela i Melvin to przedsiębiorcy na całego i skoro tylko widzą, że coś przynosi zyski, próbują rozszerzyć działalność. Stąd też przyszło im na myśl, aby otworzyć nową restaurację. Również restauracja zaczyna szybko przynosić zyski i jest często odwiedzana przez gości hotelu czy resortu. Czy możesz pomóc w obsłudze gości? Pomoc bardzo się przyda, bo Manuela i Melvin oczekują dziecka. Podejmij wyzwanie i wykonuj swe zadania jak najlepiej w tej zamkowej restauracji. Możesz doprowadzić gości do ich stolika, przyjąć zamówienie i przygotować dla nich dania. Im więcej pieniędzy zarobisz tym więcej możliwości pięknego wykończenia wnętrz, przyjęcia dodatkowego personelu i rozszerzenia działalności. Restauracja stanie się coraz bardziej popularna, a Manuelę i Melvina na koniec z dużą pompą odwiedzą specjalni goście. W tej grze możesz wykorzystywać mochi coins i dzięki nim kupić dodatkowe poziomy i dodatkowe itemy.

Sterowanie:

W tę grę w obsługiwanie zagrasz za pomocą myszki.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij