Śledź nas
Jak Grać?

Cursed Treasure

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Cursed Treasure"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Cursed Treasure"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Cursed TreasureChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Cursed Treasure

Opis:

Jesteś królem Orksów, zombi i demonów, a w pewnej grocie przechowujesz skarb. Mieszkańcy pobliskiej wioski dowiadują się o tym i teraz udają się na masowe poszukiwania. Musisz szybko postarać się, aby skarby nie zostały skradzione! Twoi wrogowie wchodzą przez wejście i udają się w stronę groty. Tam zabierają jeden z Twoich kamieni szlachetnych i udają się na powrót do wyjścia. Buduj szybko wieże w strategicznych miejscach i tak, aby powstrzymać złodziei. Masz do wyboru trzy rodzaje wież: kryjówki, które można zbudować tylko na trawie, wykopy, które można zrealizować na śniegu i świątynie, które ustawisz na skałach. W lesie nie można zbudować żadnej wieży. Budowa każdej wieża wymaga posiadania złota, zadbaj więc o to, aby jego ilość była dostateczna! Za każdego wyłączonego z gry wroga, otrzymasz złoto. Wieże strzelają automatycznie do każdego wroga. Im więcej ich zestrzelisz tym więcej zarobisz experience-punten, dzięki którym z kolei z'upgradujesz wieże (po pojawieniu się ikonki 'w górę).

Sterowanie:

Aby zagrać w tę grę w Obronne Wieże skorzystaj z myszki. Trzymaj wciśnięty Shift, aby budować zamki, lub wykorzystać większość zaklęć.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij