Śledź nas
Jak Grać?

Czarne na Białym

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Czarne na Białym"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Czarne na Białym"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Czarne na BiałymChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Czarne na Białym

Opis:

Bohaterami tej gry są figurka i kropla atramentu na pogniecionym kawałku papieru. Figurka musi w jak najkrótszym czasie dojść do wyjścia i przy tym zebrać jak najwięcej gwiazdek. Nie zapominaj przemieszczać również kropli atramentu: taka kropla jest w pewnym momencie niezbędna. Figurka może przenikać przez fioletowe ściany, ale nie przez przerywane linie; z kroplą dzieje się odwrotnie. Kropla potrafi zmieniać kolor. Kiedy w ten sposób uda jej się zebrać dużo specjalnych mocy będzie mogła zmienić swą formę. To jest na przykład bardzo pomocne, jeżeli zechce zmienić formę, aby przyciskać klawisze lub stworzyć dla figurki schodek. Przeciągnij figurkę i jej kroplę przez wszystkie 30 poziomów!

Sterowanie:

Kliknij na Start, aby zacząć poziom. Korzystaj z A lub D, aby przemieszczać się na prawo lub lewo. Skakać lub wspinać się po murach możesz za pomocą W. Kliknij na S kiedy zechcesz ześliznąć się z muru lub kiedy będzie trzeba zwisnąć z platformy. Trzymając wciśnięte W i na zmianę A i D, będziesz skakać z jednego muru na inny i dzięki temu będziesz się zoraz wyżej wspinać. Kropla śledzi ruchy kursora myszki i zmieni swój kształt, kiedy na nią klikniesz (najpierw jednak będzie musiała mieć inny kolor). Kliknij na E, aby zaktywować modus poszukiwacza.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij