Śledź nas
Jak Grać?

Duoblaster

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Duoblaster"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Duoblaster"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

DuoblasterChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Duoblaster

Opis:

Masz przed sobą grę w strzelanie, która wystawia na próbę Twoje zdolności szybkiego reagowania! Im częściej zostaniesz trafiony, tym bardziej swą siłę utraci Twoja tarcza. Kiedy tarcza straci całą siłę, Ty stracisz życie! Tracąc wszystkie życia w tej grze, przegrasz. Zbieraj powerupsy, które dodają szybkości i siły i pomagają zupgradować broń. Również likwidacja wrogów zwiększy Twój wynik i pomoże przejść na wyższy poziom. Możesz zobaczyć ile powrupsów Ci zostaje po straceniu życia. U góry ekranu umieszczona jest metrówka, która jest coraz dalej zapełniana, kiedy będzie pełna, możesz kliknąć na spację, a skorzystasz z superbomby. Przeżyj 9 wrogich napaści, zlikwiduj wszystkich 5 szefów. W tę grę możesz zagrać w pojedynkę, lub we dwoje. Grając we dwoje, steruje jedna osoba główny statek, a druga ma kontrolę nad statkiem napadającym.

Sterowanie:

Jeden gracz: sterowanie statkiem odbywa się za pomocą WASD lub strzałek. Strzelanie za pomocą R/J lun myszki. Kliknij na belkę spacji aby zrzucić superbombę. Dwaj gracze: jeden gracz korzysta z myszki, a drugi z klawiatury.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij