Śledź nas
Jak Grać?

Hecker Przeciw Heckerowi

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Hecker Przeciw Heckerowi"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Hecker Przeciw Heckerowi"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Hecker Przeciw HeckerowiChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Hecker Przeciw Heckerowi

Opis:

Jesteś heckerem i wzywasz na pojedynek innych heckerów! Oni wysyłają do Ciebie podstępne wirusy, przed którymi musisz się bronić za pomocą różnych systemów obronnych. Te musisz umieścić w różnych strategicznych miejscach i utworzyć rodzaj linii strategicznej. Możesz zbudować tak zwane MoneyMakers i zarobić dzięki temu więcej pieniędzy. Możesz też zbudować dodatkowe procesory, kiedy Twój procesor okaże się niewydajny. A na koniec mozesz stworzyć software który zniszczy złośliwe oprogramowanie (malware). Swoje wieże obronne możesz sprzedawać, naprawiać lub upgradować klikając na nie. W grę można zagrać w różnym tempie: powolnym, normalnym i szybkim. Zwracaj uwagę na metrówki, które podają stan Twego komputera, Twoją energię duchową i zdolności procesorów w danym momencie. Pod trzema metrówkami zobaczysz symbol dolara, który poda ile masz jeszcze gotówki.

Sterowanie:

W tę grę obronną zagrasz za pomocą myszki.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij