Śledź nas
Jak Grać?

Niezniszczalny Manekin 2

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Niezniszczalny Manekin 2"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Niezniszczalny Manekin 2"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Niezniszczalny Manekin 2Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Niezniszczalny Manekin 2

Opis:

Czy znasz już grę "Niezniszczalny manekin?" Masz przed sobą dalszą część tej gry! Wykonuj manekinem różne testy kaskaderskie. Na każdym poziomie Twoim zadaniem jest wystrzelenie manekina do celu. Można to zrobić bezpośrednio, ale przeważnie trzeba pokonać po drodze różne przeszkody. Czasem trzeba będzie przybliżyć lub oddalić obiekt, aby dobrze namierzyć cel. Namierzanie odbywa się za pomocą belki, po lewej u góry. Na niektórych poziomach potrzebna będzie zmiana siły ciążenia, dzięki czemu manekiny staną się bezwładne i polecą w górę. Szybkość można zmniejszyć klikając na ikonkę S w górze: kiedy ta stanie się zielona, manekin poleci wolniej. Postaraj się aby manekin nie cierpiał!

Sterowanie:

Korzystaj z myszki, aby celować i wystrzelić manekina. R = ponowna próba, N = następne, S = wolniej. Ze strzałek możesz skorzystać w celu zmiany siły ciążenia.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij