Śledź nas
Jak Grać?

Nocna Przekąska Jerry'ego

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Nocna Przekąska Jerry'ego"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Nocna Przekąska Jerry'ego"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Nocna Przekąska Jerry'egoChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Nocna Przekąska Jerry'ego

Opis:

Myszka Jerry lunatykuje. Czy możesz wysłać ją w odpowiednim kierunku, zaznaczając trasę strzałkami zrobionymi z sera? Zielone strzałki znikną kiedy Jerry po nich przejdzie, żółte nie. Doprowadź Jerry do kluczyka, którym otworzy drzwi. Kiedy Jerry dotknie ściany, obróci się i pójdzie dalej. Ustawiając na trasię sprężynę, Jerry może przeskoczyć przez strzałkę. Przestrzeń, po której przemieszcza się Jerry jest pełna niebezpieczeństw: dziury w podłodze, wentylatory. Jeżeli przypadkiem zetknie się z jednym z tych niebezpieczeństw, straci jedno ze swych 5 żyć. Na szczęście są też pozytywne elementy: kawałki pomarańczowego sera dostarczają np. punkty bonusowe. Jasnoniebieskie spirale, tak zwane 'teleportery' mają specjalną funkcję: potrafią wciągnąć myszkę a potem katapultować ją w innym miejscu. Kiedy uda Ci się ułożyć strzałki możesz kliknąć na zielony klawisz 'Start'. Jeżeli potrzebna będzie jakaś zmiana, kliknij na czerwony przycisk 'Reset'.

Sterowanie:

W tę grę z Jerry możesz zagrać za pomocą myszki.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij