Jak Grać?

Stacja Kosmiczna w Linii Ognia

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Stacja Kosmiczna w Linii Ognia! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Stacja Kosmiczna w Linii Ognia!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Stacja Kosmiczna w Linii OgniaChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Stacja Kosmiczna w Linii Ognia

Opis:

Zagraj w tę piękną dalszą część "Laboratorium w ogniu" z serii Strike Force Heroes! Twoja baza zostaje napadnięta i musisz spróbować zbiec. Postaraj się, aby przy tym zgładzić jak najwięcej wrogich żołnierzy! Pomagać Ci będą 'the engineer', 'the mercenary', 'the general', 'the juggernaut' lub 'the sniper'. Samodzielnie możesz wyposażyć swego żołnierza w upgradesy, które zdobywać będziesz na poziomach. Postaraj się zebrać mocną broń, dzięki której zwiększysz swoje szanse na przeżycie! Na początku zagrasz w modusie Campaign, a kiedy będziesz mieć grę bardziej pod kontrolą, możesz wypróbować modus -Challenge. W modusie Campaign masz 15 poziomów. Na każdym poziomie przeżyjesz inne przygody i czasem trzeba będzie ratować się z podbramkowych sytuacji!

Sterowanie:

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się przemieścić. Kliknij na W, strzałkę w górę lub belkę spacji, aby podskoczyć. Kliknij na S lub strzałkę w dół, aby się czołgać. Korzystaj z myszki, aby celować i strzelać. Kliknij na Q lub Shift, aby zamienić broń.

Zamknij