Śledź nas
Jak Grać?

Wizard Hult

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wizard Hult"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wizard Hult"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Wizard HultChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Wizard Hult

Opis:

Ten czarodziej specjalizuje się w czarowaniu kamieni różnych rodzajów i różnych rozmiarów, od żwiru do skał. Jak każdy człowiek, ma też nasz czarodziej swoje słabe strony. Hult, bo tak się on nazywa, ma słabość do kobiet i kamieni szlachetnych. Pewnego dnia zakochuje się on w kasztelance o imieniu Shiloh. Miłość nie jest obustronna, ale panna postanawia jednak dać szansę czarodziejowi i umawia się z nim przy pełni księżyca przy najwyższym puncie jej zamku. Pełen nadziei Hult wyrusza w podróż i wie, że po drodze napotka pełno nebezpieczeństw. Ma jednak zaufanie do swego daru czarowania i wierzy, że sobie poradzi. Możesz udać się z nim w podróż w poszukiwaniu miłości? Postaraj się, aby niebieskie i czerwone belki pozostawały jak najdłużej wypełnione. Zbieraj po drodze gwiazdki i złote monety!

Sterowanie:

Strzałki i klawisze z WASD służą do poruszania się. Kliknij na S lub strzałkę w dół, aby otworzyć drzwi. Trzymaj wciśnięty przycisk myszki, aby tak narysować kamień. Kliknij na ten sam kamień, a on znikinie.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij