Śledź nas
Jak Grać?

Wybuchowy Poszukiwacz Złota

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wybuchowy Poszukiwacz Złota"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wybuchowy Poszukiwacz Złota"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Wybuchowy Poszukiwacz ZłotaChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Wybuchowy Poszukiwacz Złota

Opis:

Udaj się na poszukiwanie złota w górach i niech się cały świat trzęsie od Twoich materiałów wybuchowych! Złoto, które znajdziesz mażesz załadować do swojej ciężarówki. Im więcej złota znajdziesz, tym więcej ulepszeń możesz wprowadzić w swoim mieście. Im więcej złota w gruncie, tym droższa ziemia, im więcej drzew na jakimś obszarze, tym tańszy on jest. Swoją ciężarówkę możesz ulepszyć - upgraden (większe koła, większe możliwości załadunku, silniejszy silnik), możesz też ulepszyć swą kopalnię. Ze względu na dobrą organizację miasta, różne udogodnienia, będzie pojawiać się w nim więcej ludzi, zachęcaj ich więc ciekawymi sklepami, kafejkami. Budowa domów mieszkalnych przyniesie Ci więcej pieniędzy. Im lepsze eksploziwa tym więcej złota wydobędziesz. Złoto możesz umieścić w 'drop zone'. Kiedy już znajdziesz całe złoto lub skończy Ci się benzyna, skończy się też dzień.Bądź więc oszczędny z olejem napędowym!

Sterowanie:

Przemieszczaj budynki do miasta przeciągając je z okieka po prawej stronie ekranu. To samo robi się ze środkami wybuchowymi, następnie kliknij na 'detonate', aby doprowadzić do wybuchu. Za pomocą WASD możesz sterować swą ciężarówką.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij