Śledź nas
Jak Grać?

Wyścig na Kolejce Górskiej

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Wyścig na Kolejce Górskiej"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Wyścig na Kolejce Górskiej"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Wyścig na Kolejce GórskiejChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Wyścig na Kolejce Górskiej

Opis:

W tym niesamowitym wyścigu znajdujesz się w kolejce górskiej. Wysoko w powietrzu nabierasz szybkości i widzisz szybko przemieszczające się krajobrazy. Spróbuj zająć pierwsze miejsce: w ten sposób przejdziesz na następny poziom. Im wyżej zajdziesz tym więcej punktów zdobędziesz. Dodatkowe punkty możesz następnie wykorzystać aby 'zupgradować' swoje auto. Dzięki Nitro pojedziesz extra-szybko, kiedy będziesz wykonywać freestyle, nie będziesz mógł sterować. Spróbuj utrzymywać się na torze i uważaj, aby jak najmniej uszkodzić auto! Uszkodzonym autem zarobisz mniej punktów. Po drodze możesz wykonywać niesamowite skoki: skoro tylko zobaczysz skocznię, przygotuj się na skok! Im więcej pomarańczowych elemntów dotkniesz tym wyższy będzie Twój wynik.

Sterowanie:

Sterowanie autem odbywa się za pomocą strzałek lub WASD. Strzałka w górę lub W to dodanie gazu, strzałka w dół lub S to wyhamowanie. Strzałki w prawo i w lewo lub A/D to sterowanie. N lub X to wykorzystanie nitro, a M lub Z to freestylen.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij