Śledź nas
Jak Grać?

Zbuduj Most

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Zbuduj Most"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Zbuduj Most"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Zbuduj MostChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Zbuduj Most

Opis:

W tej grze musisz spróbować zbudować most, dzięki któremu Twoi pracownicy będą mogli przenieść materiały z drugiego ońca doliny. Najpierw musisz rozpoznać teren gdzie będziesz budować most. Kiedy przejedziesz myszką na prawą stronę ekranu będzie się on samoistnie przesuwał na prawo, to samo dzieje się po stronie lewej. Klikając na ikonkę "ontwerp" (trójkąt i linijka) po lewej stronie u góry ekranu zaczniesz budowę mostu. Twoje finanse są ograniczone. Każda część mostu kosztuje więc będziesz musiał budować mądrze. Na prawo u góry będziesz mógł zobaczyć ile jeszcze masz pieniędzy. Do dyspozycji masz dwa rodzaje elementów: "elementy do przechodzenia" i " połączenia". Połączenia są lżejsze i tańsze, ale robotnicy nie będą mogli po nich przechodzić więc musisz odpowiednio łączyć połączenia i elementy do przechodzenia. Wybierz punkt początkowy klikając na jeden z guzików. Trzymaj wciśnięty lewy przycisk myszki do momentu kiedy określisz punkt końcowy swego elementu. Kiedy jakiś element chcesz wycofać, kliknij na "deselekteerd" - po lewej stronie u góry, lub na przycisk 'delete'. Jeżeli chcesz zlikwidować wszystkie elementy kliknij na ikonkę 'clear project'.

Sterowanie:

Sterowanie za pomocą myszki.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij