Jak Grać?

Acid Bunny

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Acid Bunny! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Acid Bunny!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Acid BunnyChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Acid Bunny

Opis:

Cóż to za wyzywająca i oryginalna gra! Acid Bunny, główny bohater, rodzi się w rodzince pełnej uzależnionych siostrzyczek i braciszków z tego powodu, że ich rodzicielka, królica, jest ciężko uzależniona od różnych narkotyków. W związku z tym, że Acid Bunny jest najmniejszym z gniazda, zostaje odrzucony, co jednocześnie okazuje się jego wybawieniem: dzięki temu nie pije narkotycznego mleka swojej matki i unika przyszłości pełnej uzależnień i nieszczęść. W każdym razie...bardzo się stara, ale od czasu do czasu jest nękany ciężkimi wspomnieniami i zaczyna halucynować. W takich chwilach nie wie, co robi i rozrywa na przykład swego przyjaciela Beera na kawałki. Igła z nitką są wtedy niezbędne. Te jednak należy znaleźć, a do tego życie uprzykrzają mu siostrzyczki i braciszkowie, którzy próbują mu zajść za skórrę. QWskakuj na nich lub zbombarduj ich marchewkami, aby wyłączyć ich z gry. Zbieraj serduszka: to dodatkowe życia, które bardzo się przydadzą w tym dziwnym świecie! Rozpoczynając grę otrzymasz dodatkowe instrukcje. Dużo przyjemności!

Sterowanie:

Korzystaj ze strzałek, aby się poruszać; A to rzucanie marchewkami i S to puszczenie czegoś co trzymasz (np. balon).

Zamknij