Jak Grać?

Arena Alien

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Arena Alien! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Arena Alien!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Arena AlienChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Arena Alien

Opis:

Masz przed sobą śmieszną grę multiplayer, którą możesz zagrać zarówno w pojedynkę jak i z innymi graczami. Postaraj się na każdym poziomie uniknąć potwora walcząc jednocześnie z alienami. Możesz walczyć z przeciwnikiem korzystając z różnych rodzajów broni: granatów, pistoletów, supersiły, pomarańczowych przedmiotów, które potwory uwielbiają, latarek, czarodziejskich napojów lub lasera. Gracz, który najdłużej wytrzyma w walce, wygra! Postaraj się jako pierwszy wygrać 5 walk!

Sterowanie:

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek lub z WASD. Za pomocą kursora myszki wycelujesz, aby wystrzelić kliknij lub na lewy przycisk myszki, albo na belkę spacji.

Zamknij