Jak Grać?

Battle Gear 2

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Battle Gear 2! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Battle Gear 2!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Battle Gear 2Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Battle Gear 2

Opis:

Wykorzystaj odpowiednie oddziały i pojazdy aby zwalczyć wroga. W ten sposób zawładniesz krajami na mapie i będziesz rozszerzać swoje panowanie.

Sterowanie:

Aby się przemieszczać w grze korzystaj ze strzałek 'na lewo' lub 'na prawo' lub z klawiszy z A lub D. Podobny rezultat osiągniesz przemieszczając kursor na boki ekranu. Klikając na Z/Y, X lub C aby szybko przemieścić się na polu gry. P = przerwa w grze, ponowne kliknięcie na P = kontynuacja gry.

Zamknij