Jak Grać?

Cardrush

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Cardrush! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Cardrush!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

CardrushChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Cardrush

Opis:

Klikaj na karty w kolejności podanej na początku poziomu i łap czerwone diamenty, które dostarczają dodakowe punkty. Im szybciej wykonasz zadnie, tym więcej punktów dostaniesz. Dzięki zarobionym punktom możesz kupić różne przydatne elementy. Czasem, zanim przejdziesz na następny poziom, będziesz mieć możliwość kliknięcia na dodatkowe karty, co przynosi extra punkty. Śpiesz się, bo kiedy skończy się Twój czas, będzie trzeba zaczynać od początku.

Sterowanie:

W tę grę możesz zagrać za pomocą myszki.

Zamknij