Jak Grać?

Cesarz Chodzi Szybko

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Cesarz Chodzi Szybko!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Cesarz Chodzi Szybko!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Cesarz Chodzi SzybkoChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Cesarz Chodzi Szybko

Opis:

Kuzco to młody cesarz, który straci swoje królestwo jeżeli przegra w wyścigu z Kronkiem. Na szczęście Yzma ma dla niego czarodziejskie napoje, które zostawiła na trasie. Zamieniaj z Kuzko w razie potrzeby latanie na pływanie i znów bieganie, aby ominąć wszystkie przeszkody, napotkanie po drodze i wygrać wyścig! Wykorzystuj napoje, aby dodać Kuzko energii.

Sterowanie:

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek: w prawo-bieganie, w dół-płynięcie, w górę-latanie. Kliknij na spację, aby skorzystać z czarodziejskiego napoju.

Zamknij