Jak Grać?

Christmas Pacxon

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Christmas Pacxon!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Christmas Pacxon!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Christmas PacxonChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Christmas Pacxon

Opis:

Pomóż Gwiazdorowi zasadzić jak najwięcej lasu i przejść na następny poziom. Wszędzie chodzą różne stwory, które trzeba uniknąć i wykluczyć z gry. Jeżeli przekroczą one Twoją linię zanim znajdziesz się na bezpiecznym, zalesionym terenie, stracisz życie. Nie możesz rónież przekroczyć swojej linii, którą sam rysujesz, bo inaczej trzeba będzie zaczynać od początku. Niektóre elementy mogą Ci pomóc w wyzwaniu: bałwan, opóźnia stwory, sanie, które na chwilę zwiększają Twoją szybkość, zegar, dzięki któremu dostaniesz trochę dodatkowego czasu, kostki lodu, które na chwilę zamrażają stwory. Kiedy przejdziesz przez '1up' otrzymasz dodatkowe życie.

Sterowanie:

Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek.

Zamknij