Jak Grać?

Ciepłe zimowe ubrania

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Ciepłe zimowe ubrania! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Ciepłe zimowe ubrania!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Ciepłe zimowe ubraniaChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Ciepłe zimowe ubrania

Opis:

Zimą jest przepięknie na dworze, ale też i zimno. Poszukaj ciepłych ubrań dla tej dziewczyny, tak aby mogła z przyjemnością wyjść na dwór, na zimno i śnieg! Masz do wyboru różne kurtki i spodnie, buty i kozaki. Przejdź na następną stronę w grze i odszukaj piękne tło. Dokąd uda się dziewczyna, na lotnisko czy do miasta? Poszukaj właściwe zimowe dodatki. Wszystkie dekoracje możesz powiększyć lub zmniejszyć i ustawić tak, aby całość tworzyła przepiękną scenerię.

Sterowanie:

Aby zagrać w tę grę skorzystaj z myszki.

Zamknij