Jak Grać?

Cube Droid W Akcji

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Cube Droid W Akcji!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Cube Droid W Akcji!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Cube Droid W AkcjiChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Cube Droid W Akcji

Opis:

Przestrzeń kosmiczna została zaśmiecona metalowymi klocami rozrzuconymi przez obcy statek kosmiczny. Tylko jedna planeta nie została nimi pokryta. Planeta na której mieszka szef- stary robot na emeryturze- Cube Droid. Postanawia on udać się w przestrzeń kosmiczną, aby uporządkować śmieci! Jest do uporządkowania 6 planet, a do przejścia 6 poziomów. Po drodze musisz zbierać baterie i wracać do swojej kapsuły, aby udać się na następny poziom lub na następną planetę. Po drodze natrafi robot na różne niebezpieczeństwa jak armaty i wieże laserowe, więc należy dobrze uważać w jakiej kolejności przestawia się metalowe kloce, aby pozostawać w bezpieczeństwie. Każdy poziom ma swoje reguły gry, które zostaną wyjaśnione po drodze. Ciekawa gra, w której robot Cube Droid przemieszcza się z planety na planetę i z poziomu na poziom, aby wypełnić swą misję.

Sterowanie:

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek.

Zamknij