Jak Grać?

Cudowny Domek

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Cudowny Domek! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Cudowny Domek!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Cudowny DomekChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Cudowny Domek

Opis:

Spójrz, jaki cudowny domek! Na pewno i Ty masz ochotę na pomieszkanie w nim! Cóż za piękna okolica, wszystko wydaje się jak z bajki. Tessa spędza krótkie wakacje na tym pięknym gospodarstwie. Jak wygląda tam wszystko wewnątrz? Jak wygląda ogródek? Urządzenie wnętrza najpiękniej jak to możliwe to Twoje zadanie! Dzięki temu Tessa będzie miała jeszcze piękniejsze wakacje! W tej grze możesz zachować przygotowane dekoracje, a dzięki temu za każdym razem od nowa dołączać nowe elementy w gospodarstwie Tessy.

Sterowanie:

W tę grę w ozdabianie zagrasz za pomocą myszki.

Zamknij