Jak Grać?

Digging for Gold

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Digging for Gold!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Digging for Gold!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Digging for GoldChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Digging for Gold

Opis:

John, starszawy, doświadczony poszukiwacz złota całe swoje życie spędził na Dzikim Zachodzie z nadzieją na znalezienie skarbu. Całe życie spędził na kopaniu i szukaniu tego cennego kruszca. W większości całe wysiłki nie przynosiły jemu i jego pieskowi Bobbiemu żadnych rezultatów. Dziś jednak wydaje się, że ich los ma szansę się odmienić! Bobby znajduje mapę, na których zaznaczonych jest 16 miejsc gdzie ukryte jest złoto! Poszukiwacz złota chce szybko zabrać się za robotę, bo taki dzień jak dzisiejszy nie zdarza się często. Czy możesz mu pomóc zebrać jak najwięcej złota? Zainwestuj w kupno właściwych narzędzi i wciągnij do pracy właściwe elementy pomocnicze, aby wykorzystać swą szansę w maksymalny sposób!

Sterowanie:

W tę grę w poszukiwacza złota możesz zagrać za pomocą myszki.

Zamknij