Jak Grać?

Dom Letniskowy Tessy

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Dom Letniskowy Tessy! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Dom Letniskowy Tessy!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Dom Letniskowy TessyChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Dom Letniskowy Tessy

Opis:

To część serii z Tessą. Kiedy Tessa ma wakacje, wyjeżdża do swego domku letniskowego przy plaży. To piękny domek ze wspaniałym ogrodem i przestrzennym tarasem, na którym wieczorami można urządzać grillowanie. Oprócz tego w domku jest też jakuzzi, a na dachu, jakby było mało, również basen z widokiem na morze! W takim domku chciałoby się spędzić wakacje, nieprawdaż? Masz możliwość urządzenia domku letniskowego według własnego smaku i pomysłu. Tessa i jej przyjaciele na pewno również będą z tego zadowoleni.

Sterowanie:

Zagraj w tę grę z Tessą za pomocą myszki!

Zamknij