Śledź nas
Jak Grać?

Eva-Świąteczna Panna Młoda

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Eva-Świąteczna Panna Młoda"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Eva-Świąteczna Panna Młoda"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Eva-Świąteczna Panna MłodaChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Eva-Świąteczna Panna Młoda

Opis:

To część serii z Evą. Eva jest najlepszą przyjaciółką Tessy. Poznaliśmy się już z nią w grach: buciki Tessy i Boże Narodzenie z Tessą. Eva ma również swoje własne gry jak na przykład Salon Fryzjerski Evy. W tej grze możesz pomóc Evie w doborze pięknej fryzury dla jej klientów. Teraz jest jednak czas na wspaniałe święto. Eva wychodzi za mąż za swego przyjaciela Boba. Wybrali na to najpiękniejszy czas w roku - Święta Bożego Narodzenia! Wszystko jest pięknie przyozdobione i dookoła pełno jest świecących się choinek. Może nawet spadnie śnieg! Pomóż Evie i Bobowi w wyborze najpiękniejszych strojów. Masz do wyboru bardzo dużą ilość pięknych sukni ślubnych, dodatków, welonów, bucików i bukietów ślubnych. Możesz oczywiście zrobić pannie młodej piękny makijaż według Twego gustu. Wybierz piękną fryzurę i wykończ wygląd Evy. Na końcu wybierz wspaniałe tło dla pary młodej. Na pewno uda Ci się uczynić z Evy i Boba przepiękną parę!

Sterowanie:

Skorzystaj z myszki, aby zagrać w tę grę - Ślub Evy w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij