Jak Grać?

Flirtowanie w Śniegu

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Flirtowanie w Śniegu! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Flirtowanie w Śniegu!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Flirtowanie w ŚnieguChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Flirtowanie w Śniegu

Opis:

Jest zima. Cóż za wspaniała pora roku! Na powietrzu, w zimowym, bajkowym świecie z przemiłą osobą i do tego flirty i pocałunki! Ta para jest bardzo w sobie zakochana, ale inni nie mogą się o tym dowiedzieć. Więc próbują się pocałować kiedy nikt nie patrzy. Kiedy ktoś przyłapie ich na całowaniu będzie trzeba zacząć poziom od początku. Na pierwszym poziomie para jest na nartach. Na poziomie drugim lepią razem bałwana i próbują jak najczęściej się pocałować. Również na poziomie trzecim, kiedy para jeździ na łyżwach sypią się iskry! Podobnie jak na ostatnim poziomie. Tutaj siedzi nasza para w lodowym barze, brrr, ależ zimno. Ale im zimno nie przeszkadza, na to są za bardzo zakochani! Dużo przyjemności w zimowej scenerii i w tej gierce we flirtowanie.

Sterowanie:

Aby zagrać w tę ;miłosną' grę skorzystaj z myszki.

Zamknij