Jak Grać?

Jetbus

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Jetbus! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Jetbus!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

JetbusChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Jetbus

Opis:

Jesteś kierowcą autobusu, który przewozi pasażerów z punktu A do punktu B. Masz do wyboru różne pojazdy, a każdy z nich ma swoje właściwości. Im dalej zajdziesz w grze, tym większy wybór możliwości. Im dłużej pasażerowie będą musieli na Ciebie czekać, tym mniej zarobisz. Skoro tylko wejdziesz w posiadanie odpowiedniej sumy, przejdziesz na wyższy poziom. Uważaj aby nie uszkodzić swego pojazdu i aby wykonać trasę w odpowiednim czasie. Każdy pasażer ma swoje cechy, pozytywne i negatywne. Wiatr i magnesy mogą Ci utrudnić podróż. Spróbuj zebrać wszystkie power-upsy, które od czasu do czasu spadają z nieba!

Sterowanie:

Sterowanie autobusem odbywa się za pomocą strzałek. Kliknij na Z i na strzałkę w lewo lub w prawo, aby przyśpieszyć. Za pomocą X zahamujesz. Jeżeli sterujesz właśnie maszyną czasu możesz skorzystać z opcji 'teleportacja' klikając na C

Zamknij