Jak Grać?

Klub Fanów Verdi

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Klub Fanów Verdi! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Klub Fanów Verdi!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Klub Fanów VerdiChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Klub Fanów Verdi

Opis:

Nawet nazywając się Giuseppe Verdi, zasiadując za swym fortepianem produkujesz niestety tylko słabą muzykę! Publicznośc obrzuca Cię najwstrętniejszymi rzeczami: pomidorami, jajami i tak dalej...Coś takiego już Ci się przytrafiło więc potrafisz zgrabnie i szybko unikać takich nieprzyjemności przesuwając się na podium do przodu i do tyłu, lub aby odbić rzeczy, kiedy za późno będzie, aby ich uniknąć. Rób co możesz, aby mimo wszystko ukończyć swój koncert z klasą!

Sterowanie:

Klikaj na klawisze po lewej stronie klawiatury, aby przemieszczać się w lewo i na klawisze po prawej stronie klawiatury, aby przemieszczać się w prawo. Kiedy w Twoją stronę rzucane będą różne rzeczy, możesz je odbijać za pomocą pokrywy od fortepianu, klikaj wtedy na belkę spacji.

Zamknij