Jak Grać?

Meksykańskie Zapasy

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Meksykańskie Zapasy!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Meksykańskie Zapasy!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Meksykańskie ZapasyChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Meksykańskie Zapasy

Opis:

Czy znasz meksykańskie zapasy? Meksykańskie zapasy, zwane również 'Lucha libre' to sport zapaśniczy, w którym używa się kolorowych masek. Wybierz 'luchadora' i spróbuj nim wygrać jak najwięcej rund! Z każde zwycięstwo otrzymasz, oczywiście, punkty, dzięki którym będzie można polepszyć wygląd Twojego zawodnika, lub polepszyć jego technikę walki. Kiedy uda Ci się zapełnić wszystkie pięć gwiazd, zdobędziesz możliowść stosowania specjalnej techniki walki.

Sterowanie:

Kliknij na Z, aby uderzyć i na X, aby kopać, kiedy przeciwnik stoi prosto. Kliknij na Z, aby złapać wroga i na X, aby kopnąć nisko. Kliknij na belkę spacji, aby zablokować przeciwnika. Kiedy pobiegniesz możesz zrobić następujące rzeczy: kliknij na Z, aby przeciwnika złapać wyciągniętą ręką i na X, aby wykonać dropkick. Klikaj na Z i X, aby leżącego przeciwnika przytrzymać łokciem i na belkę spacji, aby zablokować leżącego przeciwnika. Kliknij na strzałkę w górę lub w dół, aby wspinać się w górę lub w dół.

Zamknij