Jak Grać?

Moda Na Deszcz

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Moda Na Deszcz! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Moda Na Deszcz!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Moda Na DeszczChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Moda Na Deszcz

Opis:

Deszcz uderza w szyby i mocno wieje wiatr. Carmen, Cindy i Cathy nie mają ochoty siedzieć cały dzień w domu. Mając odpowiednie ubrania na deszczową pogodę trochę deszczu nie robi różnicy. Więc dziewczęta postanawiają udać się na spacerek. Zabierz się szybko do pracy i wybierz dla całej trójki odpowiednie ubrania odporne na mokry prysznic i porywy wiatru. Puść wodze fantazji w robieniu wodoodpornego makijażu i w wyszukiwaniu najkolorowszego parasola. W ten sposób można nabrać wielkiej ochoty na przyjemny spacer nawet w największym sztormie.

Sterowanie:

Aby zagrać w tę grę w strojenie skorzystaj z myszki.

Zamknij