Jak Grać?

Multiplayer Classic 8-Ball

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Multiplayer Classic 8-Ball!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Multiplayer Classic 8-Ball!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Multiplayer Classic 8-BallChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Multiplayer Classic 8-Ball

Opis:

W grze Multiplayer Classic 8-Ball masz możliwość zagrać w partyjkę 8-Ball z przyjaciółmi i z nieznajomymi. Czy znasz reguły gry w Bilard Amerykański? Masz do dyspozycji 16 kul: 1 białą kulę rozgrywającą i 15 ponumerowanych kul. Gry z numerami od 1 do 7 to 'całe' kule, a te z numerami od 9 do 15 'pół' kule. Czarna kula, z numerem 8, to 8-Ball. Jeden gracz gra 'całymi' kulami, a drugi 'pół' kulami. Wbij wszystkie swoje kule bez wbicia do kieszeni białej kuli. 8-Ball powinna być wbita jako ostatnia. Powodzenia!

Sterowanie:

W Bilard Amerykański na linii zagrasz za pomocą myszki.

Zamknij