Jak Grać?

Multiplayer Mini-golf

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Multiplayer Mini-golf!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Multiplayer Mini-golf!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Multiplayer Mini-golfChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Multiplayer Mini-golf

Opis:

Mini-golf z innymi graczami na linii to niezła zabawa! Spróbuj wbić piłkę do dołka wykonując jak najmniej ruchów. A za jednym ruchem!- to byłoby w ogóle wspaniałe! Woda, głębokie dziury, skały i siła ciążenia nie ułatwiają Ci sprawy w tej grze multiplayer. Musisz się liczyć z tym, że czasami trzeba będzie odbić piłeczkę pod górę, przy czym trzeba będzie dopasować siłę odbicia. Jeśli nie odbijesz dosyć mocno, piłka potoczy się z powrotem! Przed Tobą wiele poziomów, na przykład takie, gdzie trzeba będzie przejść po ruchomych mostach. Przy tym jest bardzo ważny czas! Za każdym razem masz 30 sekund na odbicie, więc również z tym musisz się liczyć. Gra multiplayer pełna wyzwań, w której należy korzystać nie tylko z rąk, ale i z głowy!

Sterowanie:

Przemieszczaj kursor myszki i w ten sposób określaj siłę i kierunek strzału. Kliknij, aby wybić piłeczkę.

Zamknij