Jak Grać?

Nelly 2 odcinek 1

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Nelly 2 odcinek 1! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Nelly 2 odcinek 1!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Nelly 2 odcinek 1Chwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Nelly 2 odcinek 1

Opis:

Co też za fajna jest to przygodówka! Piękna grafika i ekscytująca przygoda pełna niespodzianek. Poznaj małą Nelly, dziewczynkę, która udaje się po przygodę do lasu. Spotyka tu zarówno niebezpieczne, jak i pomocne istoty. Na trzecim poziomie Nelly znajduje amulet, przy pomocy którego potrafi zmienić swoje otoczenie. W ten sposób niedostępne miejsca stają się dostępne a niektóre przedmioty mogą zostać przemieszczone. Metodą prób i błędów Nelly staje się mądrzejsza: nie wszystkie przedmioty, które znajduje istnieją tam by jej pomóc: wiele z nich jest po prostu zabójczych!

Sterowanie:

Poruszasz się za pomocą klawiszy strzałek lub WASD. Naciśnij klawisz spacji, aby wykonać operację, gdy nad głową Nelly pojawia się znak zapytania. Naciśnij Z, aby zmienić otoczenie Nelly, gdy nie może przejść dalej. Przy pomocy X Nelly może zabrać ze sobą swojego przyjaciela lub z powrotem się go pozbyć.

Zamknij