Jak Grać?

Niebieskie Akwarium

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Niebieskie Akwarium! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Niebieskie Akwarium!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Niebieskie AkwariumChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Niebieskie Akwarium

Opis:

Otrzymujesz właśnie luksusowe akwarium dla Twoich rybek! Są w nim różne ciekawostki: na przykład robione są fale, dzięki którym rybki nauczą się lepiej pływać, zabawka, dzięki której nie będą się nudzić i skała którą mogą popychać i rozwalać i dzięki temu ćwiczyć siłę. Jest tam też dopływ tlenu, kącik za koralowcem, gdzie można spać, umywalnia z roślin morskich, dzięki którym rybki mogą się wyczyścić.. Pobaw się z rybkami w tej luksusowej willi!

Sterowanie:

Aby zagrać w tę wspaniałą grę skorzystaj z myszki.

Zamknij