Jak Grać?

Obrona Słodkości

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Obrona Słodkości! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Obrona Słodkości!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Obrona SłodkościChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Obrona Słodkości

Opis:

Obroń ciasta, które przygotowane zostały na popołudniową herbatkę, przed nieprzyjacielem, który z lewej strony ekranu przygotowuje napaść na Twoje słodkości. Zbuduj wieże, z których będzie można napaść na wroga lub zablokować mu drogę. Uzupełnij na czas municję w wieżach, bo jej ilość będzie się zmniejszać lub sama z siebie lub po wykonanych napaściach. Wieże można upgraden do 5 poziomu. Spróbuj wykorzystać wszystkie powerups, które pozostawia wróg, a unikać powerdowns. Istnieje również sklep z powerupsami.

Sterowanie:

1-9 = kupienie wieży, R = uzupełnianie amunicji, E = upgradowanie wieży, W = sprzedaż wieży, spacja =przejście do następnej serii, strzałka w górę lub w dół = up i down - użycie przedmiotu.

Zamknij