Śledź nas
Jak Grać?

Piesek w Świecie Potworów

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Piesek w Świecie Potworów"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Piesek w Świecie Potworów"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Piesek w Świecie PotworówChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Piesek w Świecie Potworów

Opis:

Pomóż temu pieskowi odnaleźć jego przyjaciół i jego rzeczy! Kiedy piesek smacznie spał, potwory porwały wszystko i zabrały do swego świata. Piesek na szczęście na czas się obudził i nie wątpił ani sekundy: pobiegł za porywaczami, aby odzyskać przyjaciół i rzeczy. Po drodze jednak będzie musiał pokonać różne niebezpieczeństwa, jednak z Twoją pomocą na pewno mu się uda! Przyjeciele, których napotka na swej drodze mają specjalne talenty, które mogą się przydać, trzeba jednak uważać aby nie zostały one przejęte przez ochraniarzy. Otrzymasz więc pomoc, ale musisz być szczególnie czujnym. Dużo przyjemności i powodzenia!

Sterowanie:

Dzięki strzałkom przemieścisz pieska. Za pomocą klawiszy 1 i 2 zmienisz sterowanie między pieskiem i Charlim, przyjacielem, któregoo spotka na trzecim poziomie. Klikaj na spację, a Charli będzie przeskakiwał przez przeszkody. Aby przejść na następny poziom możesz również skorzystać ze spacji.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij