Jak Grać?

Piętrzenie Liter

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Piętrzenie Liter! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Piętrzenie Liter!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Piętrzenie LiterChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Piętrzenie Liter

Opis:

Piętrzenie liter, to wydaje się proste, ale spróbuj, a przekonasz się, że to niezłe wyzwanie! Litery muszą zostać umieszczone na jednej lub więcej małych platformach i muszą przez jakiś czas utrzymać się spiętrzone. Przy tym muszą dotknąć wszystkich gwiazd: te staną się żółte kiedy będą w kontakcie z literami. Im stabilniejsza wieża, tym większe szanse, że zaliczysz poziom. Litery możesz przekręcać na wszystkie strony, więc dobrze przemyślaj kolejność w jakiej układać będziesz litery i w jaki sposób to będziesz robić (do góry nogami, leżąco...wszystko jest możliwe). Czy uda Ci się zaliczyć wszystkie poziomy?

Sterowanie:

Korzystaj z A/D lub ze strzałek, aby w czasie umieszczania litery nią przekręcić.

Zamknij