Jak Grać?

Pomoc Na Stadninie

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Pomoc Na Stadninie! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Pomoc Na Stadninie!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Pomoc Na StadninieChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Pomoc Na Stadninie

Opis:

Bardzo lubisz konie i każdego dnia udajesz się na stadninę, aby tam pomagać w codziennych zajęciach. Uwielbiasz zajmować się tymi zwierzętami. Pewnego dnia właściciel stadniny prosi Cię o zajęcie się końmi podczas kiedy go nie będzie. Jeżeli wykonasz dobrą robotę zostaniesz managerem stadniny. Zrób co w Twej mocy, aby przekonać szefa, że potrafisz stanąć na wysokości zadania. W tej grze masz do przejścia różne poziomy.

Sterowanie:

W tę grę w opiekę nad końmi zagrasz za pomocą myszki.

Zamknij