Jak Grać?

Przygody Maxx'a

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Przygody Maxx'a!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Przygody Maxx'a!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Przygody Maxx'aChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Przygody Maxx'a

Opis:

Robot Maxx przeżywa różne przygody w opuszczonym magazynie pełnym niebezpieczeństw i wrogów. Zbieraj monety i przemieszczaj pudła, aby dzięki nim przemieścić się ponad pojemnikami z kwasami. Likwiduj szybko wrogie roboty, zanim Cię trafią!

Sterowanie:

Za pomocą strzałek w prawo i w lewo można się poruszać a strzałka w górę to podskoki. Klikaj na belkę spacji, aby strzelić. Chcąc zmienić broń, kliknij na jeden z klawiszy od 1 do 6.

Zamknij