Śledź nas
Jak Grać?

Psi Rycerz

Kliknij 'Allow' aby zagrać w "Psi Rycerz"! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w "Psi Rycerz"!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych. Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu. Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z nami skontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone. Jeżeli wciąż nie działa,skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Psi RycerzChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?
Reakcje
Pokaż:Streszczenie | Najbardziej aktualne | Najciekawsze
Nie umieszczono jeszcze żadnych reakcji przy tej grze. Chcesz być pierwszą osobą?
350
Napisz tutaj swoją reakcję:
:)
Tu możesz oddać swój głos na tę grę:
NudnaW porządkuCiekawaBardzo ciekawaNiesamowita
Wybierz między 1 i 3 słowami, które najlepiej opisują te grę:
Uwaga: you haven't voted on this game!
Umieść moją reakcję

Psi Rycerz

Opis:

Po ludzkiej chciwości i rządzy walki, które prawie zniszczyły Ziemię, Ziemia postanawiła zrobić odwet i zmieść z siebie ludzkość. Przeżyły tylko zwierzęta i powoli powstała nowa, pokojowa równowaga. Ponieważ zło nie potrafiło zawładnąć tymi pokojowo żyjącymi stworzeniami, postanowiło napaść na zwierzęta. Istoty nie były przygotowane do takiego obrotu spraw i szybko uległy. Jedno zwierzę jednak nie dało się przestraszyć i postanowiło zacząć walkę ze złem: to pies, rycerz wabiący się Paladog. Możesz mu pomóc przezwyciężyć potwory? Zwracaj uwagę na belkę 'zdrowia' i postaraj się, aby czerwona część pozostawała jak najmniejsza. Kiedy Twoi żołnierze zostaną otoczeni rodzajem aureoli na ziemi, będą mogli użyć nadzwyczajnych sił. Powodzenia!

Sterowanie:

Korzystaj ze strzałek w lewo lub w prawo lub na A i D, aby chodzić. Klikaj na cyfry od 1 do 9 chcąc podać jedzenie żołnierzom. Klikaj na J, K lub L chcąc włączyć Manę w czasie zaklęć czarodziejskich. Wszystkie czynności można też wykonać za pomocą lewego przycisku myszki.

Moje gry

    Nie zostały jeszcze dodane do Moich Ulubionych żadne gry.
    Zamknij