Jak Grać?

Romantyczna Moda Walentynkowa

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Romantyczna Moda Walentynkowa! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Romantyczna Moda Walentynkowa!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Romantyczna Moda WalentynkowaChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Romantyczna Moda Walentynkowa

Opis:

Dziś wyszukamy stroje dla czwórki przyjaciół, którzy chcą stylowo świętować Walentynki. Możesz poszukać dla nich ubrania i makijaż? Masz możliwość dopasowywania kolorów i form. Masz nawet możliwość polakierowania paznokci dziewcząt! Wybierz do tego piękne pierścionki, aby tak wykończyć całość. Wow, tak piękny pierścionek chciałaby dostać na pewno każda Walentynka! Wybierz też lokację gdzie obie pary spędzą romantyczne Walentynkki. Czy będzie to Paryż czy Holandia z wiatrakami, Polska czy inny kraj? Spędzą noc w zamku czy na morzu? Udadzą się w podróż sportowym autem czy zdecydują na posiedzenie na ławce w romantycznym ogrodzie? Wypróbuj wszystko i najlepszym momencie zrób zdjęcie. Wstaw je na Facebook, aby pokazać znajomym jak dobry masz gust w wyborze romantycznego stroju.

Sterowanie:

W grze wykorzystaj myszkę.

Zamknij