Jak Grać?

Shift 2 Wyzwanie

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Shift 2 Wyzwanie! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Shift 2 Wyzwanie!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Shift 2 WyzwanieChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Shift 2 Wyzwanie

Opis:

Masz przed sobą bardzo śmieszną gierkę, w której masz możliwość przekręcania obrazem o 180 stopni za pomocą strzałki w dół. W ten sposób miejsca, które wydawały się nieosiągalne mimo wszystko dostępne. Spróbuj uzyskać wszystkie możliwe do zdobycia punkty, wykonywać różna zadania i przechodzić na następne poziomy!

Sterowanie:

Aby się poruszać korzystaj ze strzałek w prawo i w lewo. Za pomocą strzałki w dół przekręcisz płaszczyznę o 180 stopni. Kliknij na belkę spacji, lub na strzałkę w górę, aby podskoczyć.

Zamknij