Jak Grać?

Skater Bart w Lesie

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Skater Bart w Lesie! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Skater Bart w Lesie!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Skater Bart w LesieChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Skater Bart w Lesie

Opis:

Bart Simpson pędzi na swej desce skateboardowej przez las. Po drodze napotyka kałuże błota, skały, wodę i stosy drewna, które musi przeskoczyć. Kiedy napotka gałęzie lub znaki drogowe, musi przejechać pod nimi. Uważaj na dzięcioła, bo ten upatrzył sobie głowę Barta! Ważnym jest też, aby pozostać na ekranie, który zresztą porusza się w prawo i w lewo. Kiedy wypadnie z ekranu, bedzie musiał zaczynać od nowa.

Sterowanie:

Kliknij na strzałkę w górę, aby podskoczyć, na strzałkę w dół, aby się schylić, na strzałkę w prawo, aby przyśpieszyć, a na strzałkę w lewo, aby zwolnić.

Zamknij