Jak Grać?

Spitfire

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Spitfire! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Spitfire!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

SpitfireChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Spitfire

Opis:

Masz przed sobą strategiczną grę wojenną, której akcja rozgrywa się podczas Drugiej Wojny Światowej. Anglia przygotowuje napaść na Niemcy, Ty grasz w tej akcji główną rolę. Twoim zadaniem jest zarządzanie obronnymi oddziałami: pilotami, szpiegami, pracownikami fabryk, strażakami, budowniczymi, zbieraczami żelaza i tak dalej. Postaraj się, aby zbudowano jak najwięcej samolotów. Rozdziel strategicznie zasoby ludzkie w różnych częściach Anglii. Jeśli stwierdzisz, że to potrzebne, po każdym dniu możesz zmienić swą startegię. Jeżeli stracisz dwa lub więcej miast przegrałeś grę!

Sterowanie:

Aby celować i strzelać, korzystaj z myszki.

Zamknij