Jak Grać?

Strojenie Jaśminy

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Strojenie Jaśminy! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Strojenie Jaśminy!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Strojenie JaśminyChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Strojenie Jaśminy

Opis:

Jasmine udaje się na dwór na przechadzkę w jesiennej scenerii. Czy możesz ją odpowiednio na tę okazję wystroić? Zrób jej makijaż: cień do oczu, tusz do rzęs, róż, pomadka do ust wszysko to możesz wykorzystać. Teraz włosy: wybierz odpowiednią fryzurę. Przechodząc na następną stronę znajdziesz różne piękne, jesienne stroje dla Jasmine. Następnie odszukaj właściwe tło i dołącz do niego różne dekoracje, które możesz dopasować ze względu na wielkość. Dużo przyjemności w tę grę w strojenie dziewczyny i urządzanie jej otoczenia!

Sterowanie:

Aby zagrać w tę grę skorzystaj z myszki.

Zamknij