Jak Grać?

Świat Nietoperzy

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Świat Nietoperzy! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Świat Nietoperzy!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Świat NietoperzyChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Świat Nietoperzy

Opis:

Lecisz swoim helikopterem przez obszar pełen wrogich nietoperzy i innych stworów. Spróbuj oczyścić swą trasę za pomocą bomb i pocisków i uważaj, aby samemu nie zostać przez nie trafionym! Spróbuj zbierać dodatkowe 'życia' (serca) i dodatkowe punkty (kłódki).

Sterowanie:

Aby się poruszać korzystaj z myszki, klikaj aby strzelać. Klikając na belkę spacji, umieścisz bombę. Bomba wybuchnie, kiedy ponownie klikniesz na spację. Bomby wybuchają również kiedy wyrzuca się je z helikoptera. Trzeba się rozpędzić, kliknąć na spację, aby wyrzucić bombę i kliknąć ponownie kiedy bomba dotrze do celu.

Zamknij