Jak Grać?

Szybka Walka

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Szybka Walka! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Szybka Walka!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Szybka WalkaChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Szybka Walka

Opis:

W tę pełną walki grę możesz zagrać we dwóch lub sam przeciw komputerowi. Masz do wyboru różne opcje-sytuacje, w których możesz walczyć.

Sterowanie:

Gracz 1: skorzystaj z A aby poruszyć się na lewo, D to ruch na prawo, W to skakanie a S to nurkowanie. Kliknij na J aby wykonać napaść, a K to akcje spacjalne. L to blokowanie. Gracz 2: skorzystaj ze strzałek na prawo i na lewo aby poruszać się na prawo i na lewo. Stzrałka w górę to skakanie, a w dół to nurkowanie. Kliknij na 2 aby wykonać napaść, na 3 aby wykonać akcje spacjalne, a na 0 aby zrobić blokadę.

Zamknij