Jak Grać?

Uwaga: Zombi

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Uwaga: Zombi! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Uwaga: Zombi!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Uwaga: ZombiChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Uwaga: Zombi

Opis:

Jesteś atakowany przez zombi. Możesz stawiać przeszkody, aby utrudnić im walkę, ale Twoim zadaniem jest je wszystkie zlikwidować. Zanim przejdziesz na następny poziom możesz kupić upgrades np. amunicję i lepszą broń lub wynająć pomagających Ci w walce. Kliknij na wynajętego, aby stał lub szedł za Tobą. Powodzenia!

Sterowanie:

Aby sterować skorzytaj z WASD, Spacja to skakanie, a myszka to celowanie i strzelanie. Za pomocą I otworzysz listę inwentaryzacyjną, za pomocą E zreparujesz zepsute barykady, a za pomocą klawiszy od 1 do 4 zmienisz broń.

Zamknij