Jak Grać?

Walka Gwiazdorów

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Walka Gwiazdorów!Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Walka Gwiazdorów!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Walka GwiazdorówChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Walka Gwiazdorów

Opis:

W kraju Świętego Mikołaja nie zawsze jest tak pokojowo, jak mogłoby się wydawać. Czasami mieszkańcy sami walczą na pięści ! Właśnie to wydarzyło się w tej grze walki, w której Święty Mikołaj, bałwanek Frosty lub elf walczą ze sobą. Możesz grać w tę grę sam przeciw komputerowi, ale również możecie zagrać we dwójkę.

Sterowanie:

Gracz 1.: używaj strzałek do poruszania się. A = szybkie boksowanie, Z = szybkie kopanie, S = silne boksowanie, X = silne kopanie. Gracz 2 (używaj klawiatury numerycznej): używaj klawiszy 1, 2, 3, 5, aby się poruszać. 7 = szybkie boksowanie, 9 = szybkie kopanie, 4 = silne boksowanie, 6 = silne kopanie.

Zamknij