Jak Grać?

Walki na Wyspie

Kliknij 'Allow' aby zagrać w Walki na Wyspie! Kliknij 'Always allow' aby zagrać w Walki na Wyspie!

Niektóre gry na Wyspagier.pl korzystają z flash. Musisz go zatwierdzić powyżej. Wys tarczy to zrobić tylko raz.

Flash jest platformą multimedialną używaną do gier przeglądarkowych, wideo i innych aplikacji internetowych.Każda z gier na Wyspagier.pl jest dokładnie sprawdzana i testowana na obecność wirusów i innych zagrożeń, według naszego surowego protokołu kontentu.Dlatego z absolutną pewnością możesz bezpiecznie grać w gry Flash na Wyspagier.pl Jeżeli masz jakiekolwiek pytania możesz się z namiskontaktować.

Jeżeli przycisk Allow nie pokazuje się, poczekaj aż ładowanie strony jest skończone.Jeżeli wciąż nie działa, skontaktuj się nami i daj nam znać jaką przeglądarkę i w jakiej wersji używasz.

Wyspagier.pl

Walki na WyspieChwileczkę Ładowanie...
00:00
Reklama
Możesz ominąć tę reklamę za: 00:00
Omiń tę reklamę teraz
Twoja gra jest ładowana. Reklamy umożliwiają bezpłatne korzystanie z portalu.
Przerwa na reklamę, Twoja gra jest na chwilę zatrzymana. Po reklamie możesz kontynuować grę.
Jak Grać?

Walki na Wyspie

Opis:

Przed Tobą podniecająca gra w strzelanie, która rozgrywa się na wyspie. Wyspa SNAFU jest zajęta przez niewdzięczników i Ty próbujesz uwolnić wyspę. Musisz zastrzelić jak najwięcej robusiów i uratować jak najwięcej niewinnych mieszkańców. Mieszkańcy potrafią uciekać tylko wtedy, kiedy wróg, który znajduje się obok zostanie zlikwidowany. Kiedy wróg jest otoczony czerwonym okręgiem, nie możesz do niego strzelać. Próbuj łączyć napaści, to dostarcza jeszcze więcej punktów! Kiedy wróg będzie celował w Ciebie musisz szybko się ukryć. Kiedy będziesz to robić dostatecznie długo, wróg się podda, a Tobie powrócą siły i zdrowie. Uważaj, masz ograniczoną ilość amunicji, więc obchodź się z nią oszczędnie.

Sterowanie:

Korzystaj z WASD lub strzałek, aby się poruszać i korzystaj z myszki, aby celować i strzelać. Klikaj na belkę spacji, aby szukać schronienia.

Zamknij